O FIRMIE

O FIRMIE

Nuba Project jako biuro projektowe podzielone jest na dwa działy:

  • Dział inwestycyjno budowlany zajmujący się kompleksowym nadzorowaniem nad wielobranżowymi inwestycjami przemysłowym począwszy od opracowań koncepcji architektoniczno technologicznych wraz z efektywnością ekonomiczną poprzez wykonawstwo projektów ogólnych i wykonawczych po nadzór nad wykonywanymi inwestycjami.

  • Dział przemysłowych urządzeń mechanicznych zajmujących się projektowaniem zarówno pojedynczych urządzeń jak i kompletnych linii produkcyjnych łącznie z kompleksową aranżacją zakładów przemysłowych. Dzięki wysokiemu poziomowi i doświadczeniu kadry inżynierskiej świadczymy usługi najwyższej jakości. Podejmowane przez nas działania skupione są na indywidualnych rozwiązaniach technologicznych. W projektach inwestycyjnych kierujemy się nadrzędnym efektem końcowym, którym jest efektywność, jakość i skuteczność oferowanych przez nas systemów produkcyjnych.

Stale poszerzana wiedza, doskonalenie procesu projektowego oraz bieżące śledzenie norm i przepisów gwarantują uzyskiwanie korzystniejszych rezultatów podczas projektowania i integracji systemów.

Kompleksowo realizujemy zadania inwestycyjne w oparciu o projekty własne lub dokumentację dostarczoną przez Inwestora.