O FIRMIE

O FIRMIE

Firma Nuba Luft System sp. z o.o. istnieje od 2008 roku. Od początku działalności priorytetem stała się jakość oraz profesjonalizm oferowanych usług. Potwierdzeniem rzetelności są referencje wystawione przez Klientów oraz prosperujące realizacje na terenie całej Europy. Zajmując się realizacją inwestycji przemysłowych dzięki skoordynowaniu działań NUBA LUFT SYTEM jest w stanie sprostać obecnym wymaganiom rynku.

Specjalizujemy się w wykonawstwie, montażu maszyn i urządzeń oraz pełnych linii technologicznych wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Wykonujemy maszyny przeznaczone do wspomagania produkcji. Na potrzeby naszych klientów możemy dostarczyć wszelkiego rodzaju urządzenia oraz narzędzia wspierające rozwój produkcji. Wykonujemy urządzenia ręczne, półautomatyczne oraz w pełni zautomatyzowane. Maszyny oraz linie technologiczne przez nas wykonane spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i są zgodne z normami unijnymi.

Od roku 2009 współpracujemy z liderami w produkcji maszyn i urządzeń z dziedziny biomasy. Oprócz własnych produktów oferujemy urządzenia firmy CPM oraz firmy STELA, których jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami na terytorium Polski.